Õlivahetus

 

Auto regulaarsel hooldusel on mootori õlivahetus kohustuslik protseduur kuna mootori töö käigus kaotab õli ajapikku oma esialgsed omadused. Nõrgenevad mitmesuguste õlilisandite toimeomadused, õli hulka satuvad mootori detailide kulumisel tekkinud osakesed, põlemisjäägid, põletamata kütus ning vee kondensaat, mis moodustub temperatuuri kõikumise tagajärjel. Peale selle väheneb õli kogus mootori töötamisel, osa aurustub, osa põleb põlemiskambrites ja vanematel masinatel esineb tihti mootoris õlilekkeid. Õli taseme langemine alla ette nähtud piiri ja õli omaduste oluline halvenemine toovad endaga tavaliselt kaasa mootori intensiivsema kulumise või tema täieliku riknemise, mis omakorda võib põhjustada ohtliku olukorra liikluses. Just seepärast teostab iga auto omanik regulaarselt peale teatud läbisõitu autole õlivahetuse.

 

 

 

Aqua City’s on olemas kogu vajalik sisseseade õlivahetuseks. Vana õli pumbatakse õlivarda toru kaudu karterist välja spetsiaalse seadeldise abil ning vastava seadme abil eemaldatakse õlifilter. Aqua City soovitab kasutada nn pehmet pesu, mis toimimiseks on vaja pikemat aega ja seeläbi on garanteeritud maksimaalne mootori detailide kaitstus. Peale selle protseduuri läbiviimist on kahjulikud jäägid lahustunud.

 

 

Millist õli kasutada õlivahetusel? Kuidas valida õige õli? Nendele küsimustele annab vastuse meie keskuse meister. Ei maksa kahelda, leppige eelnevalt kokku õlivahetuse aeg meie töötajatega ning kokkulepitud ajaks on kõik ettevalmistused Teie sõiduki õlivahetuseks tehtud. Tähtis on mainida, et meie pakume oma klientidele ainult kõrgkvaliteet tooteid. Tulge Aqua City’sse ja meie meistrid vahetavad Teie BMW-l õli vastavalt kõigile reeglitele ning Te ei pea muretsema võimalike mootoriprobleemide pärast.

 

 

 

Õli Kirjeldus Hind 1L.
Castrol 5W30 Täissünteetiline mootoriõli bensiini- ja diislikütusel mootoritele. 9,00
Castrol 5W40 Täissünteetiline, suure jõudlusega mootoriõli, mis täidab töötavate mootoritele esitatud kõrged nõuded. 8,00 €
Castrol 10W40 Poolsünteetiline aastaringne mootoriõli. 7,00 €
Engine Tune Up & Flush Õlilisandid. Pehme mootori läbipesu, koosneb spetsiaalsetest lahustitest, õlidest ja lisanditest, puhastab mootori ladestumistest ja takistab uute teket. 9,50 €
     
     
TÖÖ   40,00 €

 

Hinnadele lisandub käibemaks 20%

 


Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st