Automaatkäigukasti remont

 

Meie remonditöökoda teostab kvaliteetset remonti ainult BMW sõidukite ZF ja GM automaatkäigukastidele.

 

BMW sõidukite automaatkäigukast on keeruline ja huvitav mehhanism, kuni nad töötavad korralikult. Automaatkäigukasti remondis, tuleb kasuks suur teadmiste ja kogemuste pagas. Juhul, kui automaatkäigukasti problemaatiline töötamine ei ole tingitud madalast vedeliku tasemest, vigastest solenoididest, kahjustunud ventiili korpusest või kontrollerist, tuleb käigukast eemaldada sõidukilt.

 

Automaatkäigukasti lahti võtmine ja kokku panemine on väga ajamahukas ning suur töö, tänu millele suurem osa töökodadest vahetab vana käigukasti kasutatud vastu.

 

Kasutatud automaatkäigukasti paigaldusel, tuleks selle töökindlust kindlasti kontrollida, olgu siis selleks, kas uus või taastatud. Kontrollida tuleks ka kindlasti õlipumpa ja turbiini ning vajadusel paigaldada uus. Vastavalt vajadusel tuleks ka vahetada kõik andurid, solenoidid, filtrid ja tihendid.

 

Kapitaalremondi puhul, tuleb automaatkäigukast eemaldada sõidukilt ja igat kuluosa eraldi kontrollida ning mõõta. Kulunud osad tuleb asendada, kaasa arvatud tihendid, fraktsioonid, laagrid ja kolvid. Automaatkäigukast paigaldatakse tagasi peale vajalike remonditööde teostust.

 

Automaatkäigukastide taastamine on täpne töö, mis nõuab kasutavate seadmete, õigete varuosade ja tööriistade tundmist ning tehnilisi oskusi. Antud asjaolu on ka põhjuseks, miks paljud remonditöökojad loobuvad automaatkäigukasti taastamisest ja paigaldavad kasutatud käigukasti. Kahjuks ei saa aga keegi garanteerida kasutatud automaatkäigukasti korras olekut.

 

Seega, juhul, kui Teil tekivad probleemid automaatkäigukastiga, palun võtke julgesti meiega ühendust!

 

– Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.

– Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.