TÄIUSLIKKUS IGAS VÄIKSEMAIS ÜKSIKASJAS

BMW MOOTORRATASTE TEENINDUS

 

Meie BMW mootorrataste teenindus on viimse detailini professionaalsuse ja kvaliteedi sünonüüm. Ükskõik, kas vajate hooldust, mootorratta diagnostikat või remonditöid, võite loota meie mehaanikute kõrgeimale kvalifikatsioonile ja BMW mootorrataste originaalosade esmaklassilisele kvaliteedile. Hoolitseme absoluutselt kõigi Teie mootorrattaga seonduva eest – tänu sellele püsib nii selle dünaamilised omadused kui ka jääkväärtus paljude aastate jooksul pidevalt kõrgel tasemel. Ja kahtlemata jääb rõõm, mida saate oma sõbraga sõitmisel, samale tasemele.

 

BMW MOOTORRATASTE TEENINDUS

KOGEMUS ON MEIE KÕIGE OLULISEM TÖÖRIIST

 

Põhjalikud koolitusprogrammid tagavad, et meie töötajate käsutuses on alati kõige ajakohasem oskusteave – olgu see siis traditsiooniline mehaaniline remont või kõrgtehnoloogiline elektrooniline diagnostika. Meie mehaanikud on kõrgelt kvalifitseeritud ja mõistavad suurepäraselt BMW tehnoloogiat. Just tänu nende kogemustele ja asjatundlikkusele on BMW mootorrataste teenindus nii ületamatul tasemel.

 

Kõik meie keskuses teostatud hooldused kanname nüüdsest ametlikku BMW AG elektroonilisse hoolduste andmebaasi. See tähendab seda, et Aqua City keskuses teostatud hooldused on nähtavad üle maailma BMW esindustes.

 

 

Mehaaniku töötund 40,00 €
   

 

Kallid kliendid, Aqua City pakub oma klientidele meie puksiirabi kasutamise võimalust tasuta!

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

 

– Tariifsete tööde puhul lähtutakse autotootjate poolt ettenähtud normaegadest.
– Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.
– Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.

Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st