Chip tuning

 

Paljud autoomanikud arvavad, et nad teavad kõike oma BMW-st. Kuid, kas teadsite, et Teie autol võib olla varjatud funktsioone, mis on saadaval, kui teostada chip tuning diisel või bensiini mootoriga sõidukile, millel on turbolaadur?
 
Kvaliteetne chip tuning tõstab Teie mootori võimsust ja pöördemomenti kuni 30%-ti ning vähendab seeläbi ka kütusekulu. Kõike seda saab teostada tavaliselt ilma mehaanilise vahelesegamiseta ning ilma, et kahjustataksite oma BMW-d.
 
Chip tuning – mootori juhtploki seadmete muutmine. Süüte ja kütte tabelid, mootori toide, pöördemomendi piirajad, gaasipedaali asend ja ülerõhku, kõik need tegurid võivad muuta mootori võimsus ja iseloomu oluliselt. Optimaalse ja ohutu seadistuse paigaldus on keeruline protsess ning vajab põhjalikku spetsialistide tööd, kasutades selleks DYNO stendi.
 
Chip Tuning bensiinimootoritele
 
Bensiinimootori võimsus on piiratud tema liitrilise mahutavuse ning efektiivsuse mahuga, neid kahte parameetrit ei saa mõjutada ilma, et modifitseeriksime mootorit, siis paljusid teisi on võimalik mõjutada, viies sisse mootori juhtimissüsteemi programmi muudatused. Võimsusele ja dünaamikale mõjub tähelepanuväärselt segu koostis, moodustudes vastavuses õhust ja kütusest, süüte paiknemise nurgast, samuti turbost tulevast õhu survest turbiinis. Otsepritsega mootorite puhul võimsusele ja ökonoomsusele avaldab mõju sissepritse taktide arv ning nende faas.
 
Chip tuning diiselmootoritele
 
Diiselmootorite Chip tuning omab tähelepanuväärsemat kütuse kokkuhoiu efekti võrreldes bensiinimootoritega. See on seotud diiselmootorite veojõu ja pöörde momendi omadustes, mis on kättesaadavad madalamatel mootori pööretel. Chip tuning sisuliselt suurendab pöörete arvu diiselmootoris, mis annab võimaluse sõiduautol liikuda suurema dünaamikaga madalamatel pööretel ja kõrgemate käikudega. Sel moel on lisaks paremale dünaamikale, tuntav ka oluliselt kütusekulu vähenemine.
 
Chip tuningu eelised diiselmootorites:
 
-intensiivsel sõidukiirusel avanevad võimalused teostada kindlaid kiirendusi möödasõitudel
-efektiivsem pöördeemoment, mis kergendab sõiduauto juhtimist linnatingimustes
-lihtsam liikuvus koormatud autoga
 
Pöörame Teie tähelepanu, et meie firma on spetsialiseerunud ainult BMW tüüpi autodele chip tuningute paigaldamisele. Programmeerimisel kontrollime kõiki näitajaid jõustendil ning kliendi soovil esitame graafiku, kus kajastub enne programmeerimist ja pärast.
 
Hinnad:
 
Chip Tuning: alates 400 EUR
DYNO stend: 100 EUR
 
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
 
– Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.
 
– Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.