Kaitsekate RAPTOR

 

Kaitsekate RAPTOR on U-POL tehase unikaalne toode, mis on tugev-, vastupidav- ja toonitav. Toode on ettenähtud kasutamiseks eriti rasketes tingimustes. Põhiliselt kasutatakse toodet pikapide kastidel, kaubikutel, maastiku sõidukitel, mere-, põllumajandustehnikas ja üldistes tööstusharudes.

 

Toode annab hästi püsiva ja väga vastupidava pinna, mis kaitseb rooste, merevee, niiskuse ja agressiivsete materiali eest, isegi ekstreemsetes ilmastikutingimustes ja kõrgetel temperatuuridel. See taastab kõige kahjustatumad ja ebatasasemad pinnad, andes sõidukile uue viimistluse ning eriti tugeva kaitse. Aine kuivab kiiresti ja seeläbi annab kriimustustele-, määrdumisele- ja UV-le vastupidava pinna. Peale materjaliga töötlemist ei ole vaja pinda poleerida. Lisaks omab material head haardumise, veekindluse ja paindlikkuse võimet ning isoleerib heli ja vibratsioone. RAPTOR kaitsekatte töötluse etapid:

 

1. Töödeldava pinna puhastus.

2. Töödeldava pinna ettevalmistus liivapaberiga, eemaldamaks rooste ja ebatasased pinnad .

3. Pinna katmine esimese kihiga (1mm).

4. Pinna katmine teise kihiga (pinnale saab kanda mitu kaitsekatte kihti, jälgides 60 minutilist kuivamise perioodi).

5. Autokere välispinna puhastus töötlemise jääkidest ning sõiduki kuivatamine (soovituslik on lasta sõidukil kuivada 2-3 päeva peale töötlemist).

 

Töötlemistehnoloogia täpne järgimine, professionaalsete seadmete kasutamine, kõik see võimaldab Aqua City-l teostada RAPTORi kaitsekatte töötlust kõrge kvaliteediga.

 

 

 

Pikapi kasti töötlus            550,00 €
    Sõiduauto Maastur
Terve auto töötlus   alates 1 500,00 € alates 1 800,00 €

 
 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

 

– Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.

– Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.
 
 
Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st