Keemiline puhastus

 

Meie ratastel kodu sisemine puhtus on meile igati oluline, seega tuleb selle  ülesande lahendamisele läheneda vastutustundlikult ja teostada keemiline puhastus. Auto salongi koguneb suurel hulgal aineid, mis pole meie tervisele kuigi kasulikud. Need on teetolm koos asbesti ja pigiga, paplitolm, liiv, nõgi jne. Kõik see tuleb salongist eemaldada keemilise puhastusega, kasvõi kord aastas. Kui nähtavat prügi on võimalik eemaldada tolmuimejaga, siis polstrisse sööbinud mustuse eemaldamiseks tuleb kasutada selleks otstarbeks ette nähtud kemikaale.

 

Salongi keemiline puhastus on küllalt keerukas protseduur, toome siinkohal ära antud teenuse põhilised etapid. Keemilise puhastuse esimesel etapil teostatakse kogu salongi ja pakiruumi puhastus tolmuimejaga. Järgnevalt puhastatakse hoolikat kõik plastikust, nahast ja muudest materjalidest detailid, kasutades selleks spetsiaalseid puhastusvahendeid. Need vahendid võimaldavad saada suurepärase tulemuse isegi suure määrdumise korral. Salongi keemilise puhastuse tulemusena eemaldatakse kõik määrdunud kohad. Kangad omandavad neile algupärase struktuuri ja värvi, kaovad ebameeldivad lõhnad ning töödeldud pinnad muutuvad antistaatilisteks. Töö lõpus töödeldakse salong vastavate poleerainetega ning tuulutatakse, et eemalduks liigne niiskus. Meie poolt kasutatava tehnoloogia lõpptulemuseks on salongi pindade loomuliku värvi ja läike taastumine. Nahkpinnad muutuvad pehmemaks ja on kaitstud ultraviolettkiirguse kahjuliku mõju eest.

 

Salongi keemiline puhastus on töömahukas protsess, meie keskuses teostatakse seda tööd väga kvaliteetselt. Külastage meie keskust ja veenduge meie professionaalsuses!

 

 

    Sõiduauto Maastur
Keemiline puhastus                Sisaldab välispesu (Salong) 190,00 € 220,00 €
  (Iste) 50,00 €  

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

 

– Vahetusevanem võib määrata lisahinna, kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.

– Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.

 
Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st