Korrosioonitõrje

 

Aqua City on Rootsi keemiakontserni Auson AB toodangu ametlik esindaja Eestis ja Lätis. Auson AB toodanguks on tuntud korrosioonitõrjevahendite nagu Mercasol ja Noxudol. Mercasol ja Noxudol kaubamärgid esindavad korrosioonitõrjevahendeid, mida kasutatakse autode välis- ja sisepindade töötlemisel, sealhulgas on toodangus kivikaitse ained, rattakoobaste kaitseks mõeldud erilist vastupidavust nõudvad ained ja tsinkkrundid. Muuhulgas on Auson AB, maailma teiste tootjate seas, lahustivabade korrosioonitõrjevahendite väljatöötamise üks pioneere. Seda toodangut kasutavad sellised tootjad ja ettevõtted nagu: Volvo, Saab, Scania, Neoplan, Ford ja Statoil.

 

Iga autoomaniku sooviks on, et tema sõiduki välimus oleks laitmatu. Kuid vaatamata auto ekspluateerimise tingimustele, hakkab auto kere varem või hiljem korrodeeruma, mis muudab teie auto kaubanduslikku välimust ning halvendab auto ekspluatatsiooniomadusi sealhulgas vähendab tunduvalt auto turvalisust. Siinkohal on vajalik märkida, et sõltumata tehase poolsest korrosioonitõrje tasemest hakkavad varem või hiljem kõik autod roostetama. Just seepärast on korrosioonitõrje töötlus äärmiselt oluline ja vajalik iga auto puhul. Aja jooksul moodustuvad imeväikestest roostetäppidest suured haigutavad roosteaugud.

 

Tähtis on ka teada, et korrosioon kahjustab peale tavaliste metallpindade ka metalli, mis on kaetud kaitsekihiga nagu näiteks tsingitud pinnad. Uuringud ja praktika on näidanud, et tsingitud autokere on korrosiooni suhtes parema vastupanuvõimega. Kuid varem või hiljem hakkab metall siiski korrodeeruma. See tähendab seda, et kõik võimalikud tehase poolt rakendatud meetmed ei toimi igavesti. Kõige parema tulemuse võib saavutada korrosioonitõrje, kui tsingitud kerega autol läbi viia täiendav töötlus Auson AB ainetega.

 

Korrosioonitõrje töötlus ei võimalda lõplikult peatada korrodeerumise protsesse, kuid üsna üheselt pikendab tunduvalt roostetamise protsesside tekkimise algust ning aeglustab kulgu. Meie firma soovitab Teil läbi viia auto täiendav korrosioonitõrje töötlus professionaalsel tasemel, kasutades kõige kaasaegsemaid materjale. Professionaalne korrosioonitõrje töötlus kaitseb kindlalt Teie sõidukit korrosiooni eest, välistab igasugused rooste moodustumisega kaasnevad negatiivsed ilmingud ja võimaldab Teil pikaks ajaks unustada mured, mis on sellega seotud.

 

Aqua City annab läbiroostetamise vastu 1-3 aastase garantii kasutatud autode puhul ja 8 aastase garantii uute autode puhul, juhul kui käiakse igaaastases garantii järgses kontrollis.

 

Korrosioonitõrje töötlus sisaldab endas autopõhja töötlust, rattakoobaste töötlust, põhja all asuvate suletud karpide ja muude suletud pindade töötlust, uste, kapoti, pagasiluugi, kapoti all asuvate pindade jne töötlust, va vedrustus, sillad ja kuluosad. Samuti on tähtis ära märkida, et suletud pindade töötlemine toimub ilma lisaaukude puurimiseta ja see protseduur teostatakse juba olemasolevate tehnoloogiliste avade ja auto maksimaalse võimaliku lahtimonteerimise abil, selleks otstarbeks kasutatakse firma Auson AB poolt välja töötatud tehnoloogilisi kaarte. Tehnoloogilise töötlusprotsessi pikkuseks on 10 tundi.

 

Tuginedes firma Auson AB aastatepikkusele kogemusele ja mitmetahulistele uuringutele pakub Aqua City auto kere kaitseks korrosiooni eest komplekslahendust. Selle teenuse edu ja efektiivsuse üheks võtmeteguriks on tehnoloogilistest normidest ja töö järjekorrast kinni pidamine. Korrosioonitõrje töötluse etapid:

 

1. Auto põhja ja muude suletud pindade puhastus  – 3 tundi.
2. Auto põhja kuivatamine – 2 tundi .

3. Tehase või muu ettevõtte poolt peale kantud korrosioonitõrje diagnostika  – 1  tund.

Roostekollete või tehase korrosioonikaitsekihi kahjustuste korral valmistatakse töödeldav pind eelnevalt ette; roostes kohtade töötlemine roostemuunduriga Noxudol Rust Eater.

4. Auto põhja ja rattakoobaste katmine korrosioonivastase ainega ning visuaalne kontroll  – 1 tund.

5. Ettevalmistus suletud pindade töötlemiseks – 1 tund.

6. Auto suletud pindade töötlemine (vastavuses tehnoloogiliste kaartidega) ning kontroll  – 1 tund.

7. Auto kere välispinna puhastus töötlemise jääkidest ja teostatud töötluse kvaliteedikontroll – 1 tund.

8. Garantiitalongi üleandmine omanikule

 

Töötlemistehnoloogia täpne järgimine, professionaalse sisseseade kasutamine, tehnoloogiliste kaartide olemasolu – kõik see võimaldab Aqua City’l teostada korrosioonivastast töötlust kõrge kvaliteediga.

 

Kompleksne töötlus (sisemised pinnad + auto põhi)               al 250,00 €
Kompleksne töötlus (sisepinnad + heliisolatsiooniga auto põhi) al 350,00 €
Auto põhja töötlus       al 180,00 €
Auto põhja töötlus heliisolatsiooniga            al 250,00 €
Sõiduki detaili sisepinna töötlus heliisolatsiooniga            al 150,00 €
Sõiduki põhja ettevalmistus/mehaaniline rooste eemaldus, ennem töötlust            250,00 € päev
Korrosioonitõrje kontroll            100,00 €
Sõiduki põhjapesu survepesuriga            al 60,00 €
Universaalsed porilapid koos paigaldusega       al 140,00 €

 

– Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.

– Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.

 

Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st