Keretööd

 

Nii kurvalt kui see ka ei kõlaks, kuid kahjuks iga autojuht seisab silmitsi väiksema või suurema keretööga. Antud asjaolu on tingitud erinevatest avariidest, millesse iga autojuht võib sattuda. Kuid ärge muretsege, kõik keretöödega seotud mured saab lahendada meie autokeskuses. Sõiduki keretööde eest küsitav hind Aqua City keskuses üllatab Teid meeldivalt. Kuna meie keskus püüdleb selle poole, et meie kliendid saaksid maksimaalselt kvaliteetse teenuse, kus hinna ja kvaliteedi suhe on ideaalselt palanseeritud, siis seadsime tasakaalustatud hinnad ka meie poolt tehtavatele igasugustele kere- ja värvimistöödele. Lisaks pakume veel allahindlust püsiklientidele!

 
Tasub meeles pidada, et olenevalt sellest, kui hoolikalt ja kuidas on Teie sõidukile tehtud keretöid, mõjutab see mitte ainult Teie sõiduki välimust aga ka terve sõiduki ohutust! Ärge usaldage oma sõidukit ebaprofessionaalide kätte, vaid tooge oma auto Aqua City keskusesse!

 

Viime läbi avariiremondi- ja kahjukäsitlus töid ning korraldame kogu suhtlemise kindlustusega, et auto saaks kiiresti korda. Seega saate tulla meie keskusesse kohapeale ning kogu vajaliku teavitustöö teeme meie Teie eest.

 

Maalri töötunni hind 40,00 €
Plekksepa töötunni hind 45,00 €

 

Kallid kliendid, Aqua City pakub oma klientidele meie puksiirabi kasutamise võimalust tasuta!

 

 
Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%
 

– Tariifsete tööde puhul lähtutakse autotootjate poolt ettenähtud normaegadest.
– Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.
– Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.

 

 
Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st