Aqua City on kiirelt arenev ettevõte, mis on spetsialiseerinud BMW sõidukite hooldusele ja remondile. Peamised teenused on auto iluteenused, autoteenindus, korrosioonitõrje, keretööd ja varuosade müük. Püüdleme täiuslikkuse poole ja teeme kõik selleks, et meie kliendid saaksid maksimaalselt kvaliteetse teenuse, kus hinna ja kvaliteedi suhe on ideaalselt balansseeritud. Püsiklientidele pakume soodustusi.

 

Visioon

Meie eesmärk on muuta Teie BMW pilkupüüdvamaks ja seeläbi Teie elu täisväärtuslikumaks. Peamised argumendid mis meie kasuks räägivad on:
1. Professionaalsus ja kindlustunne – me teame, mida teeme ja seepärast tunneme oma ala hästi. Seeläbi tuleb ka usaldus meie poolt pakutavatele teenustele.

2. Kliendisõbralik teenindus – selline on meie suhtumine, oleme avameelsed oma klientidega suheldes.

3. Pidev enesetäiendus – mõistame, selleks, et pakkuda oma klientidele parimat teenindust, peame oma oskusi pidevat täiendama.

4. Meeskonnavaim – koos suudame teha paremini, seepärast hindame üksteise toetust ja oskust koos töötada.

5. Hoolitsus ja mugavus – just see on kasu, mille meie kliendid peavad saama. Meie töötame selleks, et Teie elu oleks lihtsam ja mugavam.

 

Ärikliendile

Aqua City äriklientidele osutatakse teenuseid soodustariifide alusel. Muuhulgas pakume oma äriklientidele paindlikke maksmise ning allahindluste võimalusi. Kui ettevõtte auto on vormistatud eraisiku nimele või antud ettevõtte töötajatel on soov saada samu soodustusi, mis kehtivad ka ettevõttele tervikuna, siis on võimalik luua ühtne kliendigrupp. Selleks, et saada ärikliendiks, piisab teie telefonikõnest või meilist, seejärel võtame teiega ühendust lepingu sõlmimiseks.