Meie firma pakub laias valikus toonimisteenuseid: hoonete, korterite, eramajade, kontorite, jahtide akende toonimist erinevate kiledega. Me oleme ametlikud SunTek kilide paigaldajad. Antud kiled on suurepärase kvaliteediga, seetõttu anname ka eluaegse garantii kiledele. Meie spetsialistid teostavad mistahes keerukusega toonimstööd korrektselt ja kvaliteetselt.

 

Peamine eelis hoonete aknaklaaside toonimises on turvalisuse tõstmine. Spetsiaalsed kaitsekiled annavad akendele lisa vastupidavust- tugeva löögi puhul klaas ei purune väikesteks kildudeks vaid praguneb. Selliseid kaitsekilesid kasutatakse vitriinide ja väärtuslike kaupade poodide akende tugevdamiseks. Akende toonimine aitab ka luua unikaalse interjööri stiili või huvitava hoone fassaadi. Tänu suurele kilede värvide valikule on see lihtsalt teostatav. Hoonete aknaklaaside toonimist teostab meie firma erinevate kattekilede abil, samuti pakume peegliefektiga kilesid. Suur nõudlus on ka hõbeda ja kuldsa tooniga kiledele, mis annavad hoonele  esinduslikuma vaate.

 

Teine eelis aknaklaaside kiletamisel on vajaliku õhutemperatuuri säilitamine hoones. Toonitud klaasid säilitavad soojust  talvel hoone sees, suvel aga takistavad päikese kiirte tungimise eest siseruumidesse, mis omakorda säästab elektrienergiat, mida peaksid tootma hoone kliimaseadmed või kütteseadmed.

 

Tänu kaasaaegsete tehnoloogiate kasutamisele meie firma teostab toonimistööd igal aastaajal, sest kilet paigaldatakse klaasi sisepinnalle. Kui teil on  soov aknaid toonida, siis võtke kindlasti meiega ühendust, meie garanteerime Teie rahulolu!

 

Hoonete akende toonimine 1 m2 alates 26,00 €
Material + klaaside ettevalmistamine + töö

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

 

- Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.