Klaaside toonimine. Praeguseks on juba paljud autoomanikud jõudnud veendumusele autoklaaside toonimise kasulikkuses. Autoklaaside toonimist kasutatakse kaitsmaks autos olijaid pimestavate päikesekiirte eest, mis omakorda vähendab avarii tekkimise riski ja loob mugavad salongi valgustatuse tingimused. Klaaside toonimine hoiab ära auto salongi sisu pleekimise ja auto salongi detailide liigse kuumenemise, nagu näiteks auto audio aparatuur ja see omakorda pikendab selle aparatuuri tööiga. Auto klaaside toonimine kaitseb autos olijaid ka klaasikildude eest, mis õnnetuse korral võivad osutuda väga ohtlikuks. Avarii korral ei paisku purunenud klaaskillud mööda salongi laiali vaid jäävad autoklaasi katva kile külge.

 

Toonitud klaasid aitavad samuti kaasa teie auto vargakindlamaks muuta. Toonitud autoklaasi on märksa keerulisem purustada ja selleks, et pääseda auto sisemusse tuleb vargal puruks rebida klaasi kattev kile. Klaaside toonimine varjab ka teie auto salongi võõraste pilkude eest ja suureneb salongi müraisolatsiooni taset. Autoklaaside toonimine muudab ka visuaalselt teie auto pilkupüüdvamaks, andes talle individuaalse omapära.

 

Toonimise peamiseks elemendiks on spetsiaalne materjal – toonimiskile. Aqua City on Ameerika firma Commonwealth Laminating & Coating Inc., ametlik paigaldaja Eestis. Antud Ameerika firma toodab kaitsekilesid tunnustatud kaubamärgi Suntek nime all. SunTek optilised näitajad vastavad kõigile tänapäeva kõrgematele normidele, mis on kasutuses antud toodete juures. SunTek toodete optiline läbipaistvus varieerub ja kõigil juhtudel säilib väga hea nähtavus auto salongi seest väljapoole. Kile läbipaistvuse näidud:

 

 

    

                                

Tulede toonimine. Tulede toonimisel kasutatakse vinüül kile, mis ei vähenda tulede optilisi omadusi. Peale dekoratiivset funktsiooni, toonimine toob kaasa ka praktilist kasu: vinüül kile kaitseb auto tuleklaase kriimustuste- ja pragunemise eest. Kilet võib eemaldada iga hetk ilma halbade tagajärgedeta (lakist erinevalt). Tulede toonimine kestab 1-2 tundi ning ei nõua tuleklaasi demonteerimist. Kile erinevalt lakist laseb suurepäraselt valgust läbi, seetõttu isegi halva ilmaga saab autot ohutult kasutada. Veel üheks plussiks võib nimetada seda, et kilet võib ilma vaevata eemaldada, ta ei jäta jälgi ega kahjusta klaasi pinda. Tulede toonimine muudab teie tavalise auto originaalsemaks ja stiilsemaks, seda kõike minimaalse rahalise ja ajalise kuluga.

 

 

Sõiduauto Universaal
110,00€ 120,00€
Spectra seeria (Hõbe toon-metalliseeritud) – eluajaks garantii.

Valguse läbilaskvus protsentides 10, 20, 35, 65.

High Performance seeria (Puusöe toon-metalliseeritud) – eluajaks garantii.
Valguse läbilaskvus protsentides 5, 15, 38, 52.
Esiuste klaaside toonimine  50,00€
Esiklaasile riba  25,00€
Tulede toonimine 1 tk. – 3 aastat garantii.  20,00€

 
 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

 

- Vahetusevanem vöib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.
- Esiuste klaaside toonimine tehakse ainult kliendi enda vastutusel!
- Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.

 

Meie partnerid:

 
Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st