Autode arvu suurenemisega teedel on suurenenud ka väiksemate liiklusõnnetuste hulk, mille tagajärgedeks on enamasti väiksed kriimud ja mõlgid autokerel. Tihti sellistel juhtudel ei ole sõiduki laki kaitsekiht kahjustada saanud, tänu millele ei ole vaja kasutada klassikalist autokere õgvenduse tehnikat ja värvimist, mis on aeganõudev ning ka hinnalt kulukam. Sellistel juhtudel on mõistlikum kahjustused eemaldada „mõlgieemalduse” PDR (Paintless Dent Repair) tehnoloogiat kasutades, mis tähendab ilma värvimiseta mõlkide eemaldamist. Antud tehnoloogia eelised:

1) Remondi maksumus on märgatavalt madalam, kui taastamine traditsiooniliste meetoditega.
2) Remondiaeg on oluliselt lühem.
3) Säilib sõiduki tehase lakikiht (auto värvikiht säilib kui tehase originaal värvikiht).
4) Keretööd ei nõua abrasiivsete materjalide kasutamist ning pahtlit.

 

Antud tehnoloogia põhiolemus on järgmine: meister taastab pinna kasutades erivahendeid erinevate konfiguratsioonidega, avaldades survet keredetaili sisepinnale ning kasutades erinevaid meetodeid metallipinna väljatõmbamisel, detaili välispinnalt. Antud tehnoloogia sobib kõige rohkem järgnevatel juhtudel: rahest-, lendavatest esemetest-, parkla uksemõlkide-, käte ja jalgade poolt tekitatud mõlkide-, vandalismi aktidest tekitatud mõlkide-, lumesaju- ning jääpurikate kukkumisest tekkinud mõlkide eemaldamiseks. Kõik sedalaadi kahjustused eemaldatakse täielikult – taastatakse sõiduki juhtumieelne seisund (tehase seisund), kõrvaldades mõlgid ilma ülevärvimise vajaduseta.

 
Kvaliteetse mõlkide eemaldamise tehnoloogia tundmine, professionaalsete tööriistade kasutamine, vastava koolituse läbinud meistrite poolt, võimaldab ettevõttel Aqua City sooritada mõlkide eemaldamise töid kõrgeima kvaliteediga!

 

Mõlkide eemaldamine alates

40,00 €

 

Hinnad sisaldavad käibemaksu 20%

 

- Vahetusevanem võib määrata lisahinna kui seda nõuab auto seisund ja töö iseloom.

- Aqua City ei vastuta autosse jäetud asjade eest.

 
Teostatud töödest on võimalik pilte vaadata meie Facebooki lehelt või videosid Youtube’st